Simple multi step form (2.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Back
hr: Natrag

en: Other
hr: Ostalo

en: Show
hr: Prikaži

en: Hide
hr: Sakrij
