Simple multi step form (2.1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Back
pl: Wstecz

en: Other
pl: Inne

en: Show
pl: Pokaż

en: Hide
pl: Ukryj
