Simple multi step form (2.1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Back
eu: Itzuli

en: Other
eu: Bestea

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide
eu: Ezkutatu
