Simple multi step form (2.1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Back
fr: Précédent

en: Other
fr: Autre

en: Show
fr: Afficher

en: Hide
fr: Masquer

en: Mark for required fields
fr: Marque pour les champs requis
