Simple multi step form (2.1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Back
sk: Späť

en: Other
sk: Ostatné

en: Show
sk: Zobraziť

en: Hide
sk: Skryť
