Simple multi step form (8.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Back
de: Zurück

en: Other
de: Weitere

en: Text for next button
de: Text für den Weiter button

en: Step title
de: Stufentitel

en: Show step title
de: Stufentitel anzeigen

en: Text for back button
de: Text für den Zurück-Button

en: Text which will be show on back button
de: Text, der auf dem Zurück-Button angezeigt wird

en: Text which will be show on next button
de: Text, der auf dem Weiter-Button angezeigt wird

en: Back button: @element
de: Zurück-Button: @element

en: Show title: @element
de: Titel anzeigen: @element
