Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Content type settings
fa: تنظیمات انواع محتوا

en: Import
fa: ورود

en: cancel
fa: لغو

en: Select
fa: انتخاب

en: Bundle
fa: بسته
