Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Bundle
mr: बंडल
