Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Bundle
ne: पोका
