Simple Node Importer (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Bundle
eo: Fasko
