Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (5.0.6) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Profile information
uk: Інформація про профіль

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: User information
uk: Інформація про користувача
