Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (5.2.4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone
ga: Fón
