Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Role
sr: Улога

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Locked
sr: Закључан

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
