Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Role
te: పాత్ర

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: Granularity
te: కణికత

en: Permission
te: అనుమతి

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
