Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Role
be: Роля

en: Allow
be: Дазволіць

en: Deny
be: Забараніць

en: Key
be: Ключ

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Permission
be: Дазвол

en: Language code
be: Код мовы

en: Locked
be: Зачынены

en: Bundle
be: Набор

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
