Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Role
bg: Роля

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Key
bg: Ключ

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Client
bg: Клиент

en: Permission
bg: Разрешение

en: Language code
bg: Код на език

en: Clients
bg: Клиенти
