Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Role
lt: Rolė

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Key
lt: Raktas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Permission
lt: Leidimai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Bundle
lt: Paketas
