Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Allow
eo: Permesu

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Permission
eo: Permeso

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
