Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Allow
sk: Povoliť

en: Deny
sk: Zakázať

en: Key
sk: Kľúč

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Reference
sk: Referencia

en: Scope
sk: Rozsah

en: Changed
sk: Zmenené

en: Authentication
sk: Overenie

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Generate
sk: Generovať

en: Bundle
sk: Zväzok

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
