Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo

en: Permission
sq: Të drejta

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
