Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Role
hr: Uloga

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Deny
hr: Uskrati

en: Key
hr: Ključ

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Locked
hr: Zaključano
