Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Locked
mr: कुपुपबंद

en: Bundle
mr: बंडल
