Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Role
et: Roll

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Key
et: Võti

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Reference
et: Viide

en: Scope
et: Ulatus

en: Changed
et: Muudetud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Client
et: Klient

en: Permission
et: Õigus

en: Language code
et: Keele kood

en: Locked
et: Lukus

en: Bundle
et: kogum

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: View user information
et: Vaata kasutaja andmeid

en: %name is blocked or has not been activated yet.
et: %name on blokeeritud või pole veel aktiveeritud.
