Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Role
ps: ونډه

en: Allow
ps: پرېښل

en: Key
ps: کيلی

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Permission
ps: اجازه

en: Bundle
ps: بنډل
