Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Prepovej

en: Key
sl: Ključ

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Language code
sl: Koda jezika
