Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Role
ast: Rol

en: Allow
ast: Permitir

en: Deny
ast: Torgar

en: Key
ast: Llave
