Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Parent
jv: Induk

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Role
jv: Parāgā

en: Key
jv: Kunci

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Locked
jv: Dikunci
