Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Locked
ur: بند

en: Bundle
ur: بنڈل
