Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta5) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Role
ca: Rol

en: Allow
ca: Admet

en: Deny
ca: Denega

en: Key
ca: Clau

en: Tokens
ca: Comodins

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Expire
ca: Expira

en: Reference
ca: Referència

en: Scope
ca: Àmbit

en: Changed
ca: Canviat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Permission
ca: Permís

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Generate
ca: Genera

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: View user information
ca: Visualitza la informació d'usuari

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
