Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta5) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်
