Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Role
pl: Rola

en: Allow
pl: Zezwól

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Key
pl: Klucz

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Expire
pl: Wygasa

en: Reference
pl: Referencja

en: Scope
pl: Zasięg

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Client
pl: Klient

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Language code
pl: Kod języka

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Generate
pl: Generuj

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Secret
pl: Sekret

en: View user information
pl: Przeglądaj informacje użytkownika

en: %name is blocked or has not been activated yet.
pl: %name jest zablokowany lub jest nieaktywny.
