Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta5) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Parent
ru: Родитель

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Role
ru: Роль

en: Allow
ru: Разрешить

en: Deny
ru: Запретить

en: Key
ru: Ключ

en: Tokens
ru: Токены

en: Token
ru: Токен

en: Granularity
ru: Степень детализации

en: Expire
ru: Устаревание

en: Reference
ru: Связь

en: Scope
ru: Ограничение

en: Changed
ru: Изменение

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Client
ru: Клиент

en: Permission
ru: Право доступа

en: Language code
ru: Код языка

en: Locked
ru: Заблокировано

en: Generate
ru: Создать

en: Bundle
ru: Набор

en: Clients
ru: Клиенты

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Secret
ru: Секрет

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления

en: View user information
ru: Просмотреть информацию о пользователе

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: %name is blocked or has not been activated yet.
ru: %name заблокирован или ещё не активирован.
