Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta6) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Allow
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zakázat

en: Key
cs: Klíč

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Changed
cs: Změněno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Examples
cs: Příklady

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Generate
cs: Generovat

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Secret
cs: Klíč

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
