Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta6) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Deny
ta: மறு

en: Key
ta: சாவி

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: Bundle
ta: பொதி
