Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.0-beta6) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Language code
ug: تىل كودى
