Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.1) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Role
gl: Rol

en: Allow
gl: Permitir

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Key
gl: Clave

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Examples
gl: Exemplos

en: Permission
gl: Permiso

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Generate
gl: Xerar

en: Bundle
gl: Paquete

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
