Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.1) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Role
lv: Loma

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Changed
lv: Labots

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Client
lv: Klients

en: Examples
lv: Piemēri

en: Permission
lv: Atļauja

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Locked
lv: Slēgts

en: Bundle
lv: Komplekts

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: View user information
lv: Skatīt lietotāju informāciju
