Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Role
af: Rol

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier

en: Permission
af: Permissie

en: Language code
af: Taalkode
