Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Role
km: តួនាទី

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Key
km: សំខាន់

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Locked
km: ជាប់​សោ
