Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa
