Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Role
el: Ρόλος

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Key
el: Κλειδί

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Permission
el: Άδεια

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: View user information
el: Προβολή πληροφοριών χρήστη
