Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.3) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Role
is: Hlutverk

en: Allow
is: Heimila

en: Deny
is: Hafna

en: Examples
is: Dæmi

en: Permission
is: Réttindi

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
