Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.3) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Permission
kk: Құқық

en: Language code
kk: Тілдің коды
