Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.3) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Role
ro: Rol

en: Allow
ro: Permite

en: Deny
ro: Interzice

en: Key
ro: Cheie

en: Token
ro: Simbol

en: Granularity
ro: Granularitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Examples
ro: Exemple

en: Permission
ro: Permisiune

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Locked
ro: Blocat

en: Generate
ro: Generează

en: Bundle
ro: Pachet

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Scopes
ro: Scopuri

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: Access Token
ro: Token de acces

en: View user information
ro: Vizualizați informații despre utilizator

en: %name is blocked or has not been activated yet.
ro: %name este blocat sau nu a fost activat încă.
