Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.4) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན
