Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.4) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Allow
dz: འབད་བཅུག

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
