Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.4) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Role
fi: Rooli

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Key
fi: Avain

en: Tokens
fi: Merkit

en: Token
fi: Muuttuja

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Scope
fi: Kohde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Client
fi: Asiakas

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Locked
fi: Lukittu

en: Generate
fi: Luo

en: Bundle
fi: Paketti

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
