Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.4) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Role
nn: Rolle

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå

en: Language code
nn: Språkkode
