Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.4) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Public Key
vi: Khoá công khai

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Role
vi: Vai trò

en: Allow
vi: Cho phép

en: Deny
vi: Từ chối

en: Key
vi: Khóa

en: Expire
vi: Hết hạn

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Permission
vi: Quyền

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Secret
vi: Mật
