Simple OAuth (OAuth2) & OpenID Connect (6.0.5) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Granularity
am: አንኳርነት

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
